Bulut ÜrünleriElektrikHırdavatIslak MendilKırtasiyeKışlıkKozmetikLüks HırdavatOyuncakPlastikSaksılarTelefon AksesuarıTemi̇zli̇k Ürünleri̇Titiz ÜrünleriZüccaciye
25 yıllık tecrübe, toptan satış , 13 bin ürün çeşidi ve uygun fiyatlarla
Diğer sitelerden çok daha uygun fiyata. Aydın da...
Hizmet Alanlarımız

Bulut Toptan olarak her geçen gün siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin ekonomik ve devamlılığının olmasının heyecanını ve gururunu taşımaktayız. Sahip olduğumuz en büyük sermaye tarafımıza duyduğunuz güven duygusudur.

Kendimizi değişen dünyanın fikir ve düşünceleriyle yenileyerek özgün fikirler ve uygulamalar yapmayı başarmış olup; gelişen teknolojiyi etkili ve hızlı biçimde kullanarak, farklı teknik uygulama ve alanlarda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Size "Aradığınız Herşeyi Bulut'ta Uygun Fiyata Bulabilirsiniz." sloganımız ile en iyi ürünleri en uygun fiyata sunmak için çalışıyoruz. Sizleri de en yakın Bulut Toptan Bayilerine bekleriz. İyi alışverişler dileriz.

Elektronik

İşlevsel açıdan bir çok işe uygun olan elektronik ürünleri Bulut Toptan farkıyla evlerinize götürebilir gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Elektronik ürünlere ihtiyaçlarınızı uygun fiyata alarak yapacağınız işlerde kullanarak işlerinizi aksatmayacaksınız.

Hırdavat

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek siz değerli müşterilerimize hırdavat anlamında yardımcı oluyoruz. Hırdavat sektöründe bölgemizde önde gelen bir firma olmamızın sonucuyla sizlere her daim güler yüzlü ve kaliteli hizmet veriyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi büyütereke ve durmaksızın hizmetlerimize devam edeceğizç Bulut Toptan hırdavat konusunda bünyesindeki kaliteli ürünleri uygun fiyata sizlere sunmaktadır.

Plastik

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler ile plastik konusunda önde gelen firmalardan olmaktadır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır. Bulut Toptan da her daim ihtiyacınız doğrultusunda uygun plastik bulabilirsiniz.

Oyuncak

Oyuncak sektöründe çocuklarınıza alabileceğiniz en uygun fiyatta ve en kaliteli ürünleri Bulut Toptan da bulacaksınız. Çocuklarınızın sağlığını düşünerek kaliteli ve dayanıklı oyuncakları sizlerle buluşturuyoruz. Oyuncak sektörüne en kaliteli ürünleri en uygun fiyata Bulut Toptan da bulabilirsiniz. Çeşit çeşit oyuncaklar ile hizmetinizdeyiz.

Züccaciye

Züccaciye konusunda sizlere bölgemizdeki en uygun fiyatları sunuyoruz. Özelliklere hanımların sık kullandığı bütün züccaciye ürünleri kaliteli ve markalı ürünlerden oluşmaktadır sizlere en uygun fiyatı sunan Bulut Toptan sizlerin züccaciye ihtayıcınızı temin etmenize olanak sağlamaktadır.

Kırtasiye

Öğretmen ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın en uygun adresi olan Bulut Toptan sizlere kırtasiye alanında kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sunuyor. Kırtasiye alanında onlarca ürünü ile sizlere hizmet vermektedir.

Elektrik Malzemeleri

Elektrik ve elektronik alanında elinde sayısız ürün bulunduran firmamız sizlere en kaliteli ve en iyi malzemeleri en uygun fiyata sunuyor. Elektrik malzemelerine en uygun yol ile bize gelerek ulaşabilirsiniz. Bulut Toptan ile sizlere en iyi malzemeleri en uygun fiyata sunuyoruz.

Titiz Plastik Bayiliği

Titiz Plastik kuruluşu 1984 yılında gerçekleşmiştir. Deneyimi 1970’lı yıllara dayanan ve köklü bir firma olan Titiz ürünlerini ,Bulut Toptan olarak bölgemizde dağıtımını yapmaktayız. Kurucularının uzun yıllar Üretim ve Pazarlamadan edindikleri tecrübe doğrultusunda Müşterilerine Türkiye Geneli Dağıtım hizmeti,Depolama Hizmeti,şehir içi taşımacılık Hizmeti,ve Özel dağıtımlar kapsamında tüm lojistik ve nakliye ihtiyaçlarını çözmeyi hedefleyerek ilk günki heyecanı ve disiplin anlayışıyla sektöründe sistemine personel kadrosuna ve araç filosuna yaptğı yatırımlar ile faaliyetini sürdürmektedir.

Titiz Plastik, Esnek yapısı ve tecrübesi en büyük avantajı olmuş,bu sayede müşterilerinin taleplerini karşılamak adına her geçen gün kendini daha fazla geliştirmiştir.Titiz Plastik, üretim ve teslimat taahütlerini zamanında yerine getirme konusundaki hassasiyeti ile yurtiçi ve yurtdışında haklı bir başarı elde etmiştir. Titiz Plastik Aydın bayisi olan Bulut Toptan sizlere plastik ve diğer konularda uzmanlaşmış bir firmanın bayisi olarak sizlere hizmet vermektedir.